Mine Üstün Bay Bayan  Kuaför ve Güzellik Salonları

Mine Üstün Bay & Bayan Kuaförü 2012 yılında Kartal Uğur Mumcu Mahallesinde  siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Salonumuz ihtiyaçlarınız ve vereceğimiz hizmetler doğrultusunda en güncel  ekipman ve ürün yelpazesine sahiptir.Kullandığımız ürünler belirli markaların ürünleridir ve asla 2. kalite ürün kallanılmamaktadır.

Mine Üstün Bay &  Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu, en yoğun günlerde dahi hizmet verebilecek şekilde 50 kişi kapasitelidir.Salonumuzda sınırsız internet, klima, müzik yayını ve TV gibi alternatifler ile beklediğiniz süreyi eğlenceli hale getiriyoruz.

Kullandığımız saç ve diğer bakım ürünleri, konusunda en yeni ve kaliteli markalar olup, kalıcı ve memnun edici olduklarını size garanti ediyoruz.

Salonumuzda kullanılan malzemelerin tamamı, sağlığınız için tek kullanımlık olup, kullanılan makas ve fırçalar vs. her kullanımdan sonra sterilize edilerek ambalajlanır ve tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.

Gelin başı veya gelin hazırlığı ile tesettür için özel olarak hazırlanmış bölümlerimizde rahat ve konforlu bir şekilde hazırlığınızı yapabilirsiniz.

Gelinlerimiz için görünümü tamamlayıcı zengin çeşitte aksesuarlarımız, salonumuzda beğeninize sunulmuştur.

Tesettürlü müşterilerimiz için bayan personelin hizmet verdiği ayrı salonumuz vardır.

Engelli girişine müsait giriş kapılarımız ve asansörler ile ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

SERTİFİKA VE EĞİTİMLER

  • Pivot Point Periyodik Kesim Eğitimi
  • Mehmet Bahçecik Kesim ve Renklendirme eğitimi
  • Diksiyon eğitimi
  • Sibel Bircan Topuz eğitimi
  • Essential Looks Kesim ve Renklendirme Periyodik eğitimleri
  • Wella ve Selective renklendirme uzmanlığı eğitimi
  • Wella ve Selective bakım ürünleri ve saç analizi periyodik eğitimleri
Tüm personelimiz Diksiyon eğitimine tabi tutulmaktadır.

Sitemiz üzerinden randevu %10 indirimli